Sejf wrzutowy Peine 35701
Zakres cen: od 2140,00 zł do 2640,00 zł
Klasa S1 odporności na włamanie oraz lekkiej ognioodporności LFS 30 min.
Wym. zewn.: 800 x 250 x 250 mm. (w/s/g)
Wym wewn.: 367 x 232 x 183 mm. (w/s/g)
Waga 34 kg.
Bezpłatna wysyłka
Sejf wrzutowy depozytowy Peine 35701 klasa S1
Sejfy depozytowe na gotówkę dokumenty. Dostępne modele serii 35701, 35702, 35703, 35704, 35705
- Odporność na włamanie: klasa S1 wg normy EN 14450
- Odporność przeciwogniowa: brak
- Przechowywanie wartości do kwoty 50 000 zł.
- Korpus: jednościankowy o grubości 3 mm
- Drzwi: wielościankowe o grubości 52 mm
- Zamknięcie: stronne ryglowanie – w tym od strony zawiasowej profil zachodzący
- Zamek: kluczowym VdSKlasa I/IMP klasa A ( 2 klucze o długości 95 mm)
- Zawiasy: wewnętrzne
- Kąt otwarcia drzwi: 90°
- Pokrętło do otwierania drzwi (gł. 18 mm)
- Montaż do pleców lub podłogi sejfu (2 w dnie, 2 w ścianie)
- Półka – 1 szt.
- Waga – 34 kg.
- Pojemność – 24 l.
- Ilość segregatorów – 0 szt
- Gwarancja 24 m-ce
- Zdjęcia mają charakter poglądowy
Zdjęcia mają charakter poglądowy
Więcej sejfów S1 Peine 35701:
| Kolor | Jasnoszary RAL 7035 |
|---|---|
| Rodzaj zamka | Zamek kluczowy, Zamek elektroniczny |
| Klasa bezpieczeństwa | S1 |
| Ognioodporność | Brak |
| Wysokość | 800 mm |
| Szerokość | 250 mm |
| Głębokość | 250 mm |
| Waga | 34 kg |
























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.