Sejf SP IV 69 Kamet
Pierwotna cena wynosiła: 9000,00 zł.7600,00 złAktualna cena wynosi: 7600,00 zł.
Klasa IV odporności na włamanie
Wym. zewn.: 685 / 510 / 530 mm. (w/s/g)
Wym wewn.: 561 / 386 / 340 mm. (w/s/g)
Waga 320 kg.
Szafa Pancerna SP IV 69 Kamet – odporność na włamanie w klasie IV
Mamy pełną ofertę sejfów i szaf pancernych Kamet we wszystkich klasach
Sejfy na gotówkę, rzeczy wartościowe, dokumenty, biżuterię itp.
- Odporność na włamanie: Klasa IV wg Normy PN EN 1143-1
- Przechowywanie wartości do kwoty 2 500 000 zł.
- Korpus: dwuściankowy
- Drzwi: wielościankowy
- Zamknięcie: stronne ryglowanie – w tym od strony zawiasowej profil zachodzący
- Zamek: kluczowym Klasa B (2 klucze)
- Zamek: szyfrowy klasa B
- Zawiasy: zewnętrzne
- Kąt otwarcia drzwi: 180°
- Ryglowanie w 3 punktach drzwi
- Pokrętło do otwierania drzwi (gł. 50 mm)
- Montaż do pleców lub podłogi sejfu (1 w dnie, 0 w ścianie)
- Półka – 1 szt.
- Waga – 320 kg.
- Pojemność – 74 l.
- Gwarancja 24 m-ce
- Ceny brutto (VAT 23%)
Zdjęcia mają charakter poglądowy
| Kolor | Jasnoszary RAL 7035 |
|---|---|
| Rodzaj zamka | Zamek kluczowy, Szyfrowy mechaniczny |
| Klasa bezpieczeństwa | IV |
| Waga | 320 kg |
| Wysokość | 685 mm |
| Szerokość | 510 mm |
| Głębokość | 530 mm |
| Ognioodporność | Brak |





























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.