Sejf Paris 41500
Zakres cen: od 6600,00 zł do 7200,00 zł
Klasa II odporności na włamanie oraz lekkiej ognioodporności LFS 30 min.
Wym. zewn.: 514 / 604 / 400 mm. (w/s/g)
Wym wewn.: 395 / 488 / 234 mm. (w/s/g)
Waga 230 kg
Bezpłatna wysyłka
Paris 41500 z lekką ognioodpornością 30 min.
Sejfy domowe na dokumenty, gotówkę, kosztowności, broń itp. Dostępne modele: 41501, 41502, 41503, 41504, 41505, 41506, 41507, 41508, 41509, 41510, 41511, 41512, 41513, 41514, 41515, 41516, 41516, 41517, 41518, 41519.
Mamy dostępne w ofercie wszystkie modele sejfów PARIS – prosimy o kontakt mailowy, odeślemy informację z ceną oraz czasem realizacji.
- Odporność na włamanie: klasa II wg normy EN 1143-1
- Odporność przeciwogniowa: stopień zabezpieczenia LFS 30 P wg normy PN-EN 15659
- Przechowywanie wartości do kwoty 1 100 000 zł.
- Korpus: dwuściankowy o grubości 52 mm z izolacją przeciwogniową
- Drzwi: wielościankowe o grubości 109 mm
- Zamknięcie: stronne ryglowanie – w tym od strony zawiasowej profil zachodzący
- Klamka wystająca 60 mm poza obrys sejfu
- Zamek: kluczowym VdSKlasa I/IMP klasa A ( 2 klucze o długości 145 mm)
- Zawiasy: wewnętrzne
- Kąt otwarcia drzwi: 180°
- Ryglowanie: 4 stronne ryglowanie – w tym od strony zawiasowej stałe bolce
- Montaż do pleców lub podłogi sejfu (1 w dnie, brak w ścianie)
- Półka – 1 szt.
- Waga – 230 kg.
- Pojemność – 45 l.
- Ilość segregatorów – 0 szt
- Gwarancja 24 m-ce
- Dostępne kolory: RAL 7035, RAL 7024 oraz RAL 9006
Zdjęcia mają charakter poglądowy
Więcej sejfów i kas pancernych w klasie II Paris 41500:
| Kolor | RAL 9006, Jasnoszary RAL 7035, Grafit RAL 7024 |
|---|---|
| Rodzaj zamka | Zamek kluczowy, Zamek elektroniczny |
| Klasa bezpieczeństwa | II |
| Ognioodporność | 30 min |
| Wysokość | 514 mm |
| Szerokość | 604 mm |
| Głębokość | 400 mm |
| Waga | 230 kg |























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.