Sejf Save4ever 425101
Pierwotna cena wynosiła: 9900,00 zł.9200,00 złAktualna cena wynosi: 9200,00 zł.
Klasa IV odporności na włamanie i ognioodporności 30 min
Wym. zewn.: 625 x 570 x 500 mm. (w/s/g)
Wym wewn.: 505 x 440 x 305 mm. (w/s/g)
Waga – 349 kg
Bezpłatna wysyłka
Save4ever 425101 klasa IV z lekką ognioodpornością LFS 30
Dostępne modele sejfów Save4ever: 425100 425103 425104 425105 425106 425107 245108 425109 425110 425111 425112 425113 425114
Sejfy na gotówkę, rzeczy wartościowe, dokumenty, biżuterię itp.
- Odporność na włamanie: Klasa IV wg Normy EN 1143-1
- Sejf z certyfikatem ECB-S.
- Ognioodporność LFS 30 wg. normy EN 15659
- Przechowywanie wartości do kwoty 3 800 000 zł.
- Korpus: dwuściankowy o grubości 60 mm
- Drzwi: wielościankowe o grubości 120 mm
- Zamknięcie: stronne ryglowanie – w tym od strony zawiasowej profil zachodzący
- Zamek: sejf zamykany na dwa zamki klucz+ klucz VdSKlasa II/IMP-Klasa B (2 +2 klucze o długości 135 mm)
- Wyprowadzenie instalacji pod centralę alarmową
- Zawiasy: zewnętrzne
- Kąt otwarcia drzwi: 180°
- Ryglowanie w 4 punktach drzwi
- Listwa z haczykami na drzwiach
- Klamka do otwierania drzwi wystaje około 79 mm poza obrys sejfu
- Montaż do pleców lub podłogi sejfu (1 w dnie, 1 w ścianie)
- Ilość segregatorów – 6 szt
- Półka – 1 szt.
- Waga – 349 kg.
- Pojemność – 64 l.
- Gwarancja 24 m-ce
Opcje za dopłatą:
- zamek kluczowy plus elektroniczny – dopłata 800 pln brutto
Bezpłatna dostawa – bez wnoszenia
Więcej sejfów antywłamaniowych typu Save4ever 425101:
| Kolor | Jasnoszary RAL 7035, Grafit RAL 7024 |
|---|---|
| Rodzaj zamka | Zamek kluczowy, Zamek elektroniczny |
| Klasa bezpieczeństwa | IV |
| Ognioodporność | 30 min |
| Wysokość | 625 mm |
| Szerokość | 570 mm |
| Głębokość | 500 mm |
| Waga | 349 kg. |


























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.