Sejf Lausanne 42500
Pierwotna cena wynosiła: 12900,00 zł.11340,00 złAktualna cena wynosi: 11340,00 zł.
Klasa IV odporności na włamanie i ognioodporności 30 min
Wym. zewn.: 670 x 540 x 500 mm. (w/s/g)
Wym wewn.: 550 x 410 x 305 mm. (w/s/g)
Waga – 337 kg.
Bezpłatna wysyłka
Sejf LAUSANNE 42500 klasa IV z lekką ognioodpornością LFS 30
Dostępne modele serii Lausanne: 42501, 42502, 42503, 42504, 42505, 42506, 42507, 42508, 42509, 42510, 42511, 42512, 42513, 42514, 42515, 42516, 42517 i 42518.
Sejfy na gotówkę, rzeczy wartościowe, dokumenty, biżuterię itp.
- Odporność na włamanie: Klasa IV wg Normy EN 1143-1
- Sejf z certyfikatem ECB-S.
- Ognioodporność LFS 30 wg. normy EN 15659
- Przechowywanie wartości do kwoty 3 800 000 zł.
- Korpus: dwuściankowy o grubości 78 mm
- Drzwi: wielościankowe o grubości 120 mm
- Zamknięcie: stronne ryglowanie – w tym od strony zawiasowej profil zachodzący
- Zamek: sejf zamykany na dwa zamki klucz+ klucz VdSKlasa II/IMP-Klasa B (2 +2 klucze o długości 170 mm)
- Wyprowadzenie instalacji pod centralę alarmową
- Zawiasy: zewnętrzne
- Kąt otwarcia drzwi: 180°
- Ryglowanie w 4 punktach drzwi
- Listwa z haczykami na drzwiach – brak
- Klamka do otwierania drzwi wystaje około 79 mm poza obrys sejfu
- Montaż do pleców lub podłogi sejfu (1 w dnie, 1 w ścianie)
- Ilość segregatorów – 7 szt.
- Półka – 1 szt.
- Waga – 337 kg.
- Pojemność – 69 l.
- Gwarancja 24 m-ce
- Wszystkie modele są produkowane z przygotowaniem pod centralę alarmową.
Opcje za dopłatą:
- zamek kluczowy plus elektroniczny
Bezpłatna wysyłka bez wnoszenia
Więcej sejfów antywłamaniowych oraz Lausanne 42500:
| Kolor | Jasnoszary RAL 7035, Grafit RAL 7024 |
|---|---|
| Rodzaj zamka | Zamek kluczowy, Zamek elektroniczny |
| Klasa bezpieczeństwa | IV |
| Ognioodporność | 30 min |
| Wysokość | 670 mm |
| Szerokość | 540 mm |
| Głębokość | 500 mm |
| Waga | 337 kg. |



























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.