Sejf Dortmund 39500
Zakres cen: od 4800,00 zł do 5300,00 zł
Klasa 0 odporności na włamanie i ognioodporności LFS30 min.
Wym. zewn.: 514 x 604 x 400 mm. (w/s/g)
Wym wewn.: 375 x 468 x 230 mm. (w/s/g)
Waga – 90 kg.
Bezpłatna wysyłka
Sejf Dortmund 39500 klasa 0 z lekką ognioodpornością LFS 30
Dostępne modele sejfu Dortmund: 39500 39501 39502 39503 39504 39505 39506 39507 39508 39509 39510 39511 39512 39513 39514 39515 39516 39517 39518 39519
Sejfy domowe na gotówkę, rzeczy wartościowe, dokumenty, biżuterię itp.
- Odporność na włamanie: Klasa 0 wg Normy EN 1143-1
- Sejf z certyfikatem ECB-S.
- Ognioodporność LFS 30 wg. normy EN 15659
- Przechowywanie wartości do kwoty 300 000 zł.
- Korpus: dwuściankowy o grubości 62 mm
- Drzwi: wielościankowe o grubości 104 mm
- Zamknięcie: stronne ryglowanie – w tym od strony zawiasowej profil zachodzący
- Zamek: kluczowym IMP-Klasa A
- Zawiasy: zewnętrzne
- Kąt otwarcia drzwi: 180°
- Ryglowanie w 4 punktach drzwi
- Listwa z haczykami na drzwiach
- Klamka do otwierania drzwi wystaje około 60 mm poza obrys sejfu
- Montaż do pleców lub podłogi sejfu (1 w dnie, 0 w ścianie)
- Ilość segregatorów – 0 szt
- Półka – 1 szt.
- Waga – 90 kg.
- Pojemność – 40 l.
- Gwarancja 24 m-ce
- Kolory do wyboru RAL 7035 RAL 7024 oraz RAAL 9006
Zdjęcia mają charakter poglądowy
Bezpłatna wysyłka – bez wnoszenia
Więcej sejfów Dortmund 39500:
https://awero.pl/?s=save4ever&ct_post_type=page%3Aproduct
| Kolor | Jasnoszary RAL 7035, Grafit RAL 7024 |
|---|---|
| Rodzaj zamka | Zamek kluczowy, Zamek elektroniczny |
| Klasa bezpieczeństwa | III |
| Ognioodporność | 30 min |
| Wysokość | 450 mm |
| Szerokość | 465 mm |
| Głębokość | 465 mm |
| Waga | 177 kg |






















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.