SIEGEN MAX KOMBI S1 IMP 500084
Zakres cen: od 2700,00 zł do 3150,00 zł
Wym. zewn.: 1500 / 600 / 430 mm. (w/s/g)
Wym wewn.: 1494 / 594 / 356 mm. (w/s/g)
Waga 134 kg.
Bezpłatna wysyłka
SIEGEN MAX KOMBI S1 IMP 500084 ISS – Szafa w klasie S1 na broń długą, krótką i amunicję
- Odporność na włamanie: Klasa S1 wg normy EN 14450 certyfikowane w IMP.
- Odporność przeciwogniowa: brak
- Przechowywanie wartości do kwoty 70 000 zł.
- Korpus: o grubości 3 mm.
- Drzwi: dwuściankowe
- Zamknięcie: stronne ryglowanie – w tym od strony zawiasowej profil zachodzący
- Pokrętło wystające 14 mm poza obrys sejfu
- Zamek: kluczowym VdSKlasa I/IMP klasa A ( 2 klucze o długości 65 mm)
- Zawiasy: wewnętrzne
- Kąt otwarcia drzwi: 90°
- Ryglowanie: 4 stronne ryglowanie – w tym od strony zawiasowej stałe bolce
- Montaż do pleców lub podłogi sejfu (2 w dnie, 2 ścianie tylnej)
- Półka – 4 szt.
- Waga – 134 kg.
- Ilość uchwytów na broń – 18
- Pojemność – brak danych
- Ilość segregatorów – brak danych
- Gwarancja 24 m-ce
- Uchwyty na broń długą i krótką, półki oraz koszyczki (pojemniki) są regulowane
- Przegroda po środku w szafie, jest elementem stałym
- Listwa hakowa na drzwiach szafy (np na klucze) lub innych przedmiotów do powieszenia
Zdjęcia mają charakter poglądowy
Bezpłatna dostawa (bez wnoszenia)
Więcej szaf na broń długą Siegen Max Kombi S1 IMP 500084:
https://awero.pl/kategoria/sejfy-na-bron-lodz/szafy-na-bron-dluga-s1-i-amunicje-lodz-warszawa/
| Kolor | Jasnoszary RAL 7035, Grafit RAL 7024 |
|---|---|
| Rodzaj zamka | Zamek kluczowy, Zamek elektroniczny |
| Klasa bezpieczeństwa | S1 |
| Wysokość | 1500 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Głębokość | 430 mm |
| Waga | 134 kg |
| Producent | Valberg |
| Dostawa | Bezpłatna wysyłka |
































Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.