SIEGEN MAX KOMBI S1 IMP 500080
Zakres cen: od 1850,00 zł do 2340,00 zł
Wym. zewn.: 1250 / 450 / 350 mm. (w/s/g)
Wym wewn.: 1238 / 444 / 276 mm. (w/s/g)
Waga 88 kg.
Bezpłatna wysyłka
SIEGEN MAX KOMBI S1 IMP 500080 ISS – Szafa w klasie S1 na broń długą, krótką i amunicję
- Odporność na włamanie: Klasa S1 wg normy EN 14450 certyfikowane w IMP.
- Odporność przeciwogniowa: brak
- Przechowywanie wartości do kwoty 70 000 zł.
- Korpus: o grubości 3 mm.
- Drzwi: dwuściankowe
- Zamknięcie: stronne ryglowanie – w tym od strony zawiasowej profil zachodzący
- Pokrętło wystające 14 mm poza obrys sejfu
- Zamek: kluczowym VdSKlasa I/IMP klasa A ( 2 klucze o długości 65 mm)
- Zawiasy: wewnętrzne
- Kąt otwarcia drzwi: 90°
- Ryglowanie: 4 stronne ryglowanie – w tym od strony zawiasowej stałe bolce
- Montaż do pleców lub podłogi sejfu (2 w dnie, 2 ścianie tylnej)
- Półka – 4 szt.
- Waga – 88 kg.
- Ilość uchwytów na broń – 12
- Pojemność – brak danych
- Ilość segregatorów – brak danych
- Gwarancja 24 m-ce
- Uchwyty na broń długą i krótką, półki oraz koszyczki (pojemniki) są regulowane
- Przegroda po środku w szafie, jest elementem stałym
- Listwa hakowa na drzwiach szafy (np na klucze) lub innych przedmiotów do powieszenia
Zdjęcia mają charakter poglądowy
Bezpłatna dostawa (bez wnoszenia)
Więcej szaf na broń długą Siegen Max Kombi S1 IMP 500080:
https://awero.pl/kategoria/sejfy-na-bron-lodz/szafy-na-bron-dluga-s1-i-amunicje-lodz-warszawa/
| Kolor | Jasnoszary RAL 7035, Grafit RAL 7024 |
|---|---|
| Rodzaj zamka | Zamek kluczowy, Zamek elektroniczny |
| Klasa bezpieczeństwa | S1 |
| Wysokość | 1250 mm |
| Szerokość | 450 mm |
| Głębokość | 350 mm |
| Waga | 88 kg |
| Bezpłatna dostawa | Bezpłatna wysyłka |


































Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.