Szafa S1 Arsenał 1454T
Zakres cen: od 2269,00 zł do 2659,00 zł
Szafa na broń i amunicję Arsenał 1454T Valberg
Wym. zewn.: 1450 / 550 / 400 mm. (w/s/g)
Wym wewn.: 1444 / 544 / 340 mm. (w/s/g)
Waga 103 kg
Bezpłatna wysyłka
Szafa w klasie S1 na broń długą, krótką i amunicję Arsenał 1454 T
- Odporność na włamanie: Klasa S1 wg normy EN 14450 certyfikowane w IMP.
- Odporność przeciwogniowa: brak
- Przechowywanie wartości do kwoty 70 000 zł.
- Korpus: o grubości 3 mm.
- Drzwi: dwuściankowe
- Zamek: kluczowym VdSKlasa I/IMP klasa A ( 2 klucze o długości 65 mm)
- Zawiasy: wewnętrzne
- Kąt otwarcia drzwi: 90°
- Montaż do pleców lub podłogi sejfu (2 w dnie, 2 ścianie tylnej)
- Półka – 3 szt.
- Ilość uchwytów na broń – 5 szt + (3 szt opcjonalnie)
- Pojemność – brak danych
- Ilość segregatorów – brak danych
- Gwarancja 24 m-ce
- Uchwyty na broń długą, półki oraz koszyczki/pojemniki są regulowane
- Przegroda stała w szafie – tak
- Listwa hakowa na drzwiach szafy (np na klucze) lub innych przedmiotów do powieszenia
- Koszyczki na drzwiach szafy – 4 szt.
- Perforacja na drzwiach szafy – brak
- Uchwyty na wyciory – 2szt.
- Skrytka zamykana na klucz – tak
- Możliwość umieszczenia broni długiej do wys. 1400 mm (za skrytką)
- Bezpłatna dostawa (bez wnoszenia)
Zdjęcia mają charakter poglądowy
Bezpłatna wysyłka (bez wnoszenia)
Więcej szaf na broń S1 – kliknij link poniżej:
https://awero.pl/kategoria/sejfy-na-bron-lodz/szafy-na-bron-dluga-s1-i-amunicje-lodz-warszawa/
| Kolor | Biały RAL 9003, Grafit RAL 7024 |
|---|---|
| Rodzaj zamka | Zamek kluczowy, Zamek elektroniczny |
| Wysokość | 1450 mm |
| Szerokość | 550 mm |
| Głębokość | 400 mm |
| Waga | 103 kg |
| Producent | Valberg |
| Dostawa | Bezpłatna wysyłka |
































Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.