Arsenał 1253 Valberg
Zakres cen: od 1770,00 zł do 2190,00 zł
Szafa na broń i amunicję S1 – marki Valberg
Wym. zewn.: 1250 x 545 x 345 mm. (w/s/g)
Wym wewn.: 1244 x 539 x 295 mm. (w/s/g)
Waga 80 kg
Bezpłatna wysyłka
Zapytaj o dostępne kolory w magazynie.
Szafa S1 Arsenał 1253 Valberg – Łódź, szafa na broń długą, krótka i amunicję
- Odporność na włamanie: Klasa S1 wg normy EN 14450 certyfikowane w IMP.
- Odporność przeciwogniowa: brak
- Przechowywanie wartości do kwoty 70 000 zł.
- Korpus: o grubości 3 mm.
- Drzwi: dwuściankowe
- Zamek: kluczowym VdSKlasa I/IMP klasa A ( 2 klucze o długości 65 mm)
- Zawiasy: wewnętrzne
- Kąt otwarcia drzwi: 90°
- Montaż do pleców lub podłogi sejfu (2 w dnie, 2 ścianie tylnej)
- Półka – 3 szt. regulowane
- Ilość uchwytów na broń – 6
- Pojemność – brak danych
- Ilość segregatorów – brak danych
- Gwarancja 24 m-ce
- Uchwyty na broń długą – 6 szt
- Uchwyty na wyciory – tak
- Przegroda stała w szafie – tak
- Skrytka zamykana na kluczyk eurolock – 2 klucze w kpl.
- Wymiary skrytki (240 x 200 x 245 mm w/s/g)
Zdjęcia mają charakter poglądowy
Bezpłatna wysyłka bez wnoszenia
Więcej ofert z szafami na broń długą S1:
https://awero.pl/kategoria/sejfy-na-bron-lodz/szafy-na-bron-dluga-s1-i-amunicje-lodz-warszawa/
Więcej szaf modelu Arsenał:
https://awero.pl/?s=arsenał&ct_post_type=page%3Aproduct
| Kolor | Biały RAL 9003, Jasnoszary RAL 7035, Grafit RAL 7024, Czarny RAL 9005 |
|---|---|
| Rodzaj zamka | Zamek kluczowy, Zamek elektroniczny |
| Wysokość | 1250 mm |
| Szerokość | 550 mm |
| Głębokość | 350 mm |
| Waga | 80 kg |
| Dostawa | Bezpłatnawysyłka |
| Producent | Valberg |








































Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.