Sejf SP II 60 Kamet
Klasa II odporności na włamanie
Wym. zewn.: 600 / 510 / 520 mm. (w/s/g)
Wym. wewn.: 475 / 385 / 335 mm. (w/s/g)
Waga 200 kg.
Szafa Pancerna SP II 60 Kamet – odporność na włamanie w klasie II
Sejfy na gotówkę, rzeczy wartościowe, dokumenty, biżuterię itp.
- Odporność na włamanie: Klasa II wg Normy EN 1143-1
- Przechowywanie wartości do kwoty 1 000 000 zł.
- Korpus: dwuściankowy
- Drzwi: wielościankowy
- Zamknięcie: stronne ryglowanie – w tym od strony zawiasowej profil zachodzący
- Zamek: kluczowym VdSKlasa I/IMP-Klasa A (2 klucze)
- Zawiasy: zewnętrzne
- Kąt otwarcia drzwi: 180°
- Ryglowanie w 3 punktach drzwi
- Pokrętło do otwierania drzwi (gł. 50 mm)
- Montaż do pleców lub podłogi sejfu (1 w dnie, 0 w ścianie)
- Półka – 1 szt.
- Waga – 200 kg.
- Pojemność – 61 l.
- Gwarancja 24 m-ce
Zdjęcia mają charakter poglądowy
| Kolor | Jasnoszary RAL 7035, Grafit RAL 7024 |
|---|---|
| Rodzaj zamka | Zamek kluczowy, Zamek elektroniczny |
| Wysokość | 600 mm |
| Szerokość | 510 mm |
| Głębokość | 520 mm |
| Waga | 200 kg |
| Klasa bezpieczeństwa | II |
| Ognioodporność | Brak |






















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.