SIEGEN MAX KOMBI S1 IMP 500085
Zakres cen: od 2580,00 zł do 3070,00 zł
Wym. zewn.: 1500 / 550 / 430 mm. (w/s/g)
Wym wewn.: 1494 / 544 / 356 mm. (w/s/g)
Waga 126 kg.
Bezpłatna wysyłka
Szafa w klasie S1 na broń długą, krótką i amunicję SIEGEN MAX KOMBI S1 IMP 500085 ISS
- Odporność na włamanie: Klasa S1 wg normy EN 14450 certyfikowane w IMP.
- Odporność przeciwogniowa: brak
- Przechowywanie wartości do kwoty 70 000 zł.
- Korpus: o grubości 3 mm.
- Drzwi: dwuściankowe
- Zamknięcie: stronne ryglowanie – w tym od strony zawiasowej profil zachodzący
- Pokrętło wystające 14 mm poza obrys sejfu
- Zamek: kluczowym VdSKlasa I/IMP klasa A ( 2 klucze o długości 65 mm)
- Zawiasy: wewnętrzne
- Kąt otwarcia drzwi: 90°
- Ryglowanie: 4 stronne ryglowanie – w tym od strony zawiasowej stałe bolce
- Montaż do pleców lub podłogi sejfu (2 w dnie, 2 ścianie tylnej)
- Półka – 4 szt.
- Waga – 126 kg.
- Ilość uchwytów na broń – 16
- Pojemność – brak danych
- Ilość segregatorów – brak danych
- Gwarancja 24 m-ce
- Uchwyty na broń długą i krótką, półki oraz koszyczki (pojemniki) są regulowane
- Przegroda po środku w szafie, jest elementem stałym
- Listwa hakowa na drzwiach szafy (np na klucze) lub innych przedmiotów do powieszenia
Zdjęcia mają charakter poglądowy
Bezpłatna dostawa (bez wnoszenia)
Więcej szaf na broń długą:
https://awero.pl/kategoria/sejfy-na-bron-lodz/szafy-na-bron-dluga-s1-i-amunicje-lodz-warszawa/
| Kolor | Jasnoszary RAL 7035, Grafit RAL 7024 |
|---|---|
| Rodzaj zamka | Zamek kluczowy, Zamek elektroniczny |
| Klasa bezpieczeństwa | S1 |
| Wysokość | 1500 mm |
| Szerokość | 550 mm |
| Głębokość | 430 mm |
| Waga | 126 kg |
| Bezpłatna wysyłka | Bezpłatna wysyłka |




































Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.